B&G WELLNESS - W Istanbul Açılışı

1 yıl, insan hayatında nekadar çok şey değiştirebilir?

Sorunun cevabı bizimyolculuğumuzda, kocaman ‘çok’ lardan oluşan hikayelerle dolu!

Kurumsal hayatta birkariyer düşünürken, insanın rotasını bir girişim planına çevirmesi tabiki pekkolay olmuyor .Özellikle de bu daha önce benzeri olan bir girişim değilse... Bugirişim, yani ‘wellness’ kavramı ; Türkiye’deki sektörel boşluğu yurt dışındakigelişmelerle karşılaştırıp farkettiğimizde başladı.

Aslında henüz Türkiye’de tamanlamıyla anlamını bile bilemediğimiz ‘wellness’ şu anda dünyada büyük kurumsalşirketlerde çalışan personellerin sigorta kapsamlarına dahil edilmiş durumdabir ihtiyaç olarak görülüyor. Bizde ise lüksJ Burada farkındalığımızı arttıran temel nokta dünyada birihtiyaç iken bizde lüks olarak algılanan ama aslında hepimizin sağlıklı birhayata sahip olması için gerekli olan gereklilikler! Biz buna ‘koruyucuhekimlik’ diyoruz; kişinin ruh, beden ve zihin bütünlüğünü sağlamak. Hastaolduktan sonra değil, hasta olmamak için yapılması gereken tüm önlemleri almaküzere, her uygulamaya sahip olmak.. “Güzellik de mi?” diye sorduğunuzu duyargibiyimJ Evet, kesinlikle! Çünkü biz mental olarak kendini iyihissetmeyen bir ruhun, uzun vadede sağlıklı bir bedene sahip olabileceğineinanmıyoruz.

Bundan hareketle kişinin kendini önce iyi hissetmesi için tamiyileşme sürecini başlatıyoruz. Bu ‘Kişisel Gelişim Atölyeleri’nden, wellness danışmanlığına,beslenme ve zayıflamadan pilatese, fizyoterapistler tarafından gerçekleştirilenmedikal masaj terapilerine, medikal estetiğe, güzelliğe, cilt ve vücutbakımlarına uzanan geniş bir yelpaze.

Tüm bu hizmetlerin birleşmesi, B&G Wellness’ın kurulması ve Avrupa yakasındaki ilk şubemizi açmamız yalnızca 1 sene. İşte bu bize inanan sizler sayesinde kısa, bizlerin bilgi birikimi, tecrübeleri, emek ve çalışmaları sonucunda uzun bir yolculuk olsa da geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz W Istanbul açılışımızla birlikte sizler için hızımıza hız, gücümüze güç kattık. Ve hem biraz eğlenmeye, hem de sizleri eğlendirmeye karar verdik!Gökhan Kimsesizcan ve Çağla Gürsoy işbirliğinde yaptığımız açılışımızda Nuran Sultan’ın oryantal dans şovuyla eğlenirken,bir yandan ellerimize de çeşit çeşit kına tasarımları yaptırdık.Detox sularımızı yudumlarken gene sağlığımızı ön planda tutarak chillbox’ın birbirinden güzel yoğurtlarını deneyimledik.

Sizin için yarattığımız hamam konseptinde anılarımızı güçlendirecek her anı fotoğrafladık.

Ve gecenin süprizleriarasında sizler için ayırdığımız özel ‘Oksijen Bakımı’ ve ‘Osmanlı Masajı’nın da içinde bulunduğu çeşit çeşit hediyelere yer verdik.Tüm bu süreçte yanımızda olan destekleyen herkese teşekkürü bir borç biliriz.